Alina Wrońska, lekarz dentysta

Studia ukończyła na Akademii Medycznej w Łodzi. Praktycznie od początku kariery zawodowej pracowała w Wojewódzkiej Przychodni Specjalistycznej w Białymstoku, gdzie pełniła funkcję kierownika Przychodni Stomatologii Dziecięcej.
Swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się ze studentami. Wykształciła całą rzeszę stomatologów. W latach 90. jako ceniony specjalista stomatolog miała możliwość rozpoczęcia pracy za granicą na kontrakcie w Libii. Tam ze względu na swoje wysokie kwalifikacje zajmowała się niesieniem pomocy pacjentom zgłaszającym się do szpitala z najtrudniejszymi i bardzo skomplikowanymi problemami.
Mimo ogromnej wiedzy teoretycznej i wieloletniej praktyki, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w krajowych i zagranicznych kursach oraz kongresach z zakresu stomatologii.
W leczeniu pacjentów kieruje się nie tylko wiedzą merytoryczną i wieloletnim doświadczeniem, ale także empatią i troską o drugiego człowieka. Przez Pacjentów ceniona jest nie tylko za umiejętności zawodowe, ale również za wrażliwość, życzliwość i oddanie.

Marcin Zieleniecki, lekarz dentysta

Lekarz dentysta, ukończył Wydział Lekarski z Oddziałem Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.
Stomatologia to jego pasja, dlatego stale poszerza swoją wiedzę uczestnicząc w licznych konferencjach i kursach. Fan nowoczesnych rozwiązań, interesuje go przede wszystkim stomatologia estetyczna, endodoncja oraz protetyka stomatologiczna.
Z natury perfekcjonista, nasi pacjenci cenią go za delikatność, zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie. Prywatnie uwielbia malować oraz gotować, miłośnik podróży i sportu.

Piotr Bortnik, lekarz dentysta

Z zawodu lekarz dentysta. Od roku specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej. Aktualnie pracownik Kliniki Chirurgii Szczękowo-Twarzowej USK w Białymstoku na stanowisku starszy asystent. W pracy cenię sobie pełen profesjonalizm. Pasje: wędkarstwo, podróże.
 

Kontakt

Dermal Clinic
ul. Nowy Świat 17/5
15-453 Białystok

Telefony:
Stomatologia
85 74 45 890 i 601 27 20 55

Medycyna estetyczna
85 744 58 87

Dermatologia i medycyna
85 744 51 15

E-mail:
dermal-clinic@dermal.pl