Umów się na wizytę

 

Telefon

Stomatologia
85 74 45 890 i 601 27 20 55

Obrazowanie

Widzieć więcej to wiedzieć więcej.

W naszym gabinecie mają Państwo możliwość wykonania wszystkich niezbędnych w celu leczenia stomatologicznego zdjęć. Zdjęcia pojedynczych zębów wykonywane są na fotelu ( przy zabiegu ) u pacjenta

Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem cyfrowym, dzięki któremu otrzymujemy obrazy najwyższej jakości, a dawki promieniowania są znacznie zredukowane.

Wszystko to umożliwia dokładną diagnostykę oraz planowanie, gdyż otrzymany w komputerze obraz możemy dowolnie zmieniać i powielać. Zdjęcia punktowe (pojedynczych zębów) jesteśmy w w stanie wykonać podczas zabiegu, bez wstawania z fotela, a efekt jest od razu widoczny na ekranie monitora.

W celu wykonania zdjęć 2D- panoramicznych i cefalometrycznych oraz 3D- tomografii komputerowej wykorzystujemy wysokiej klasy aparat MyRay Hyperion X9.

Posiadamy także kamerę wewnątrzustną rozdzielczości HD, która pozwala na przeniesienie obrazu z jamy ustnej na ekran znajdujący się bezpośrednio przy unicie stomatologicznym. Ułatwia to w znaczynm stopniu komunikację, obrazuje rodzaj problemu, a także pozwala porównać rezultaty.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.