Umów się na wizytę

 

Telefon:

Dermatologia i medycyna
85 744 51 15

Odchudzanie i modelowanie

Większość kobiet bezskutecznie próbuje pozbyć się cellulitu za pomocą wszelkich środków – od diety i intensywnych ćwiczeń, poprzez różnorodne kosmetyki i alternatywne kuracje, aż do leków odchudzających.

Nasza metoda jest przełomowa i oszczędzi wiele stresu i pieniędzy.

W naszej ofercie znajdą Państwo endermologię oraz odchudzanie ultradźwiękowe. 

Endermologia

Jest wyjątkową techniką masażu, która umożliwia pozbycie się niechcianej tkanki tłuszczowej, na której pojawienie narażone jest 9 na 10 kobiet. Przy pomocy specjalnych rolek fałdy skórne znikają, a następnie nasze ciało zyskuje naturalny blask i elastyczność.

Objawy cellulity w postaci gruzełkowatej „skórki pomarańczowej” stopniowo uwydatniają się na biodrach, brzuchu, udach i pośladkach. Siedzący tryb życia, niezrównoważona dieta, przyczyniają się do rozwoju cellulitu i pojawiania się wałeczków tłuszczu.

Ponadto występujące u kobiet ciągłe wahania poziomu hormonów (cykl miesiączkowy, ciąża, menopauza) sprzyjają magazynowaniu i budowaniu rezerw tłuszczu.

W ramach działalności Dermal Clinic możemy zaproponować zabiegi Endermologia® LPG takie jak:

> Usuwanie cellulitu

> Kształtowanie i modelowanie sylwetki ciała

> Ujędrnianie ciała

> Likwidacja luźnej skóry po odchudzaniu

> Likwidacja luźnej skóry i ujędrnianie ciała po ciąży

Odchudzanie ultradźwiękowe

To najnowsza forma redukcji zbędnego cellulitu i wałeczków tłuszczu. Dzięki specjalnym urządzeniom, jakie posiadamy w klinice możemy szybko, trwale, w sposób precyzyjny i kontrolowany usunąć komórki tłuszczowe. 

Terapia polega na wykorzystaniu zjawiska kawitacji ultradźwiękowej. Do jej przeprowadzenia wykorzystuje się specjalistyczne urządzenia wyposażone w emitery ultradźwiękowe.

Będący na wyposażeniu naszej kliniki Med2 Contour jest najnowocześniejszym urządzeniem w swojej klasie. Wszystko dzięki specjalnej głowicy, która w sposób precyzyjny i kontrolowany szybko i skutecznie niszczy komórki tłuszczowe.

Zabiegi są całkowicie bezpieczne i bezbolesne, a efekty są widoczne już po pierwszym spotkaniu. Dermal Clinic proponuje takie usługi jak:

> Redukcja cellulitu

Likwidacja złogów tłuszczu

> Wysmuklenie ciała

> Ujędrnienie skóry

> Modelowanie talii

> Pobudzenie metabolizmu

> Likwidacja miejscowej otyłości

> Poprawa wyglądu skóry

Dzięki tym zabiegom nie trzeba stosować restrykcyjnej diety, ani wypalać setek kalorii na siłowni. Zaoszczędzony czas możesz przeznaczyć na przyjemności. 

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.