Umów się na wizytę

 

Telefon:

Medycyna estetyczna
85 744 58 87

Mezoterapia

W ramach działalności Dermal Clinic mogą Państwo kompleksowo zadbać o swoją urodę. Proponujemy szereg usług związanych z dermatologią estetyczną, dzięki którym poczują się Państwo znów młodzi i atrakcyjni. W ofercie naszych usług są takie zabiegi jak:

> Mezoterapia

– Sezonowe, chroniczne lub pociągowe wypadanie włosów, stymulacja wzrostu
– Usuwanie cellulitu i rozstępów
– Odmładzanie i odżywianie skóry twarzy, dekoltu, szyi „Mezolift”
– Usuwanie przyrosłych blizn – keloidów

Mezoterapia bezigłowa

Skuteczna walka z łysieniem

Warto wiedzieć, że każdego dnia tracimy 80 włosów. Wiele osób łysienie otrzymało w genach. My rozwiązujemy takie problemy. Dermal Clinic dysponuje specjalistycznym sprzętem, który wspomaga lekarza przy transplantacji włosów. Dzięki czemu zabieg nie pochłania dużo czasu, jest łatwiejszy, a zarazem bezpieczniejszy.

Safer to opatentowana technologia bazująca na znanej metodzie FUE, lecz rozwiązująca podstawowre problemy z nią związane takie jak ryzyko uszkodzeń pobieranych mieszków włosowych i długi czas procedury.

Urządzenie, którego używa lekarz do pomocy automatyzuje najistotrniejsze funkcje zabiegu. Dzięki czemu wykonujący transplantację może skoncentrować się na aspektach estetycznych całej operacji. Pacjent w tym czasie poddany jest znieczuleniu miejscowemu i może słuchać na przykład muzyki myśląc o nowych fryzurach.

Pacjent nie wymaga hospitalizacji. Następnego dnia po zabiegu może normalnie pójść do pracy, a po 2-3 dniach wrócić do aktywności fizycznej, jeżeli takową uprawia. Po kilku tygodniach nie będzie absolutnie żadnego śladu po zabiegu.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na:

> przeciwdziałanie wypadaniu włosów

> przeciwdziałanie łysieniu androgenicznemu

> zagęszczenie włosów

> usunięcie zakol

> powstrzymanie łysienia

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.