Umów się na wizytę

 

Telefon:

Medycyna estetyczna
85 744 58 87

LASEMD Odmładzanie

Metoda LASEMD polega na połączonym działaniu bardzo delikatnego lasera ze specjalnie opracowaną serią kosmeceutyków. Oferowane kosmeceutyki zawierają tylko aktywne molekuły otoczone kilkoma warstwami liposomów. Skaner lasera tworzy w naskórku siatkę nanootworów i mikroskopijne kawerny pod naskórkiem. Impulsy laserowe otwierają barierę naskórkową a pod naskórkiem tworzą wolne przestrzenie czekające na przyjęcie kosmeceutyków, podawanych zaraz po zabiegu laserowym. Jednocześnie zastosowanie lasera i kosmeceutyków uwalnia niezwykłą synergię działania, dając potężny impuls odnowy, rozjaśnienia i odmłodzenia skóry.

Światłowodowy laser tulowy (1927nm) w stacji LASEMD generuje tysiąc impulsów kierowanych skanerem za skórę w ciągu 6-cio minutowego zabiegu. Zabieg jest tak delikatny, że nie wymaga stosowania znieczulenia i nie towarzyszy mu gojenie.

Ampułki LASEMD powstają z fazy suchej i wody w inkubatorze stacji, bezpośrednio przed użyciem. Składają się one z minimalnej liczby składników, aby poprawie skóry nie towarzyszył efekt uboczny – podrażnienie często wywoływane przez konserwanty.

LASEMD jest terapią dla pacjentów, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowego programu pielęgnacji skóry, ale też nie są gotowi na tradycyjne zabiegi laserowego odmładzania skóry zarówno z obawy przed bólem, jak i ze względu na dłuższy okres „wyłączenia” z życia.