Umów się na wizytę

 

Telefon:

Medycyna estetyczna
85 744 58 87

Kosmetyki dla pacjenta

Kosmetyki w historii mają swoją bardzo długą tradycję. W dawnych czasach przyrządzano mikstury tylko z naturalnych składników rosnących przy gospodarstwie lub pobliskim lesie. Kolejne „ulepszone” kremy i inne specyfiki były tworzone w przeciągu ostatnich 100 lat. W tym czasie kosmetyki przeszły prawdziwą rewolucję.

Dzisiaj przemysł kosmetyczny doszedł do takiego poziomu rozwinięcia, że mikstury mogą być tworzone jak antybiotyki – czyli specjalne pod konkretnego pacjenta. Dzięki temu wzrasta ich skuteczność i efektywność działania. 

Dzięki naszym badaniom i rozwoju Dermal Clinic jesteśmy w stanie stworzyć takie właśnie kosmetyki. Nasi pacjenci mogą poczuć się jak u krawca, który szyje na miarę. Dopasowane do genotypu specyfiki są przyjazne naszej skórze i niezwykle skutecznie ją chronią.

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.