Umów się na wizytę

 

Telefon:

Dermatologia i medycyna
85 744 51 15

Korekcja zmarszczek mimicznych i utrwalonych bruzd i modelowanie ust

Starszy wiek jeszcze nie oznacza, że musimy wyglądać staro. Współczesna medycyna estetyczna może nam pomóc przywrócić wygląd sprzed lat. W celu odmłodzenia wyglądu naszej skóry możemy wygładzić zmarszczki mimiczne, wypełnić zmarszczki lub dokonać liftingu twarzy. Aby poprawić nasz wygląd nie zawsze musimy powiększać nasze usta, wystarczy że poprawimy ich kondycję lub skorygujemy konturing.

> Toksyna botulinowa – botox, azzalure itp. ⇐ Czytaj więcej

Procesowi starzenia się towarzyszy powstawanie dwóch typów zmarszczek – dynamicznych i statycznych. Toksyna botulinowa czasowo hamuje proces uwalniania acetylocholiny, dzięki czemu rozluźnia mięśnie i redukuje zmarszczki. Zabieg polega na stworzeniu przez lekarza właściwej konsystencji roztworu, a następnie umieszczeniu go w strzykawce i wstrzyknięciu w odpowiednie punkty mięśni odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek.

> Nici PDO ⇐ Czytaj więcej

Lifting za pomocą nici to innowacyjna technika odmładzania twarzy. Metoda polega na użyciu biodegradowalnych nici, które są stosowane także w chirurgii. Lekarz podcasz zabiegu wprowadza je pod skórę pacjenta w ten sposób, aby właściwie napiąć wybrane partie skóry. Zabieg nie pozostawia widocznych blizn, a rekonwalescencja jest bardzo krótka. Sam zabieg trwa od 15 do 40 minut. Przed jego wykonaniem stosuje się znieczulenie miejscowe.

> Sculptra ⇐ Czytaj więcej

Kwas L-polimlekowy (PLLA), to unikatowy preparat przeznaczony do wstrzykiwania w obrębie twarzy. Podczas procesu starzenia się tracimy kolagen. Sculptra® swoją formułą zastępuje ubytki kolagenu. Różnica pomiędzy tą formułą, a innymi tradycyjnymi jest taka, ze Sculptra® dodatkowo stymuluje rozwój własnego, naturalnego kolagenu. Efekt młodszego, naturalnego wyglądu utrzymuje się ponad 2 lata.

> Kwas hialuronowy ⇐ Czytaj więcej

Kwas hialuronowy występuje w każdej skórze. Z upływem lat mamy go w sobie jednak coraz mniej. Wtedy widoczny jest proces starzenia się skóry. Aby przeciwdziałać temu, stosujemy wypiełniacze kwasem hialuronowym. Można je stosować do płytkich, średnich i głębokich zmarszczek, a także do wypełniania ust.

> Hydroxyapatyt ⇐ Czytaj więcej

Jeden z najnowocześniejszych preparatów na rynku. Można nim wypełniać zmarszczki, modelować kontur twarzy, zwiększać gęstość skóry i poprawiać jej strukturę. Efekt jest natychmiastowy i utrzymuje się prawie przez 2 lata. Preparat jest stworzony na bazie naturalnego składu, dzięki czemu jego użycie jest w pełni bezpieczne.

> Lasery frakcyjne (ERB – CO2) ⇐ Czytaj więcej

Laser dostarcza do tkanki wiązkę światła, która powoduje, że w naświetlanym miejscu martwicę naskórką i denaturację kolagenu. Dzięki temu dochodzi do reepitelizacji naskórka. Można w ten sposób leczyć głeboko położone blizny potrądzikowe i pochirurgiczne, a także głebokie zmarszczki. Laser można stosować również do powierzchownego odmładzania skóry i likwidacji przebarwień.

> Frakcyjna radioterapia ⇐ Czytaj więcej

Infini jest urządzeniem medycznym (CE) wykorzystującym pole radiowe (RF) do powierzchniowego lub objętościowego nagrzewania skóry. Aparat wyposażony  jest w dwie głowice zabiegowe. Jest to pierwsza na świecie platforma medyczna RF łącząca dwie różne techniki działania polem radiowym na tkanki – delikatna powierzchniową i agresywną podskórną  o wyjątkowej skuteczności i bardzo krótkim czasie gojenia.

Modelowanie ust ⇐ Czytaj więcej

Ponętne, namiętne i seksowne usta od zawsze skupiały na sobie wzrok mężczyzn. Medycyna estetyczna wyszła naprzeciw dążeniom kobiet do doskonałości, dzięki czemu możemy wykonywać wiele zabiegów upiększających, również modelować usta.

Stosujemy bezpieczne techniki, a sam zabieg przebiega w komfortowych warunkach. Metoda, która jest przez nas wykorzystywana to wypełnianie kwasem hialuronowym. Ten występuje w każdej skórze. Z upływem lat mamy go w sobie jednak coraz mniej. Wtedy widoczny jest proces starzenia się skóry. Aby przeciwdziałać temu, stosujemy wypiełniacze kwasem hialuronowym. Można je stosować do płytkich, średnich i głębokich zmarszczek, ale także do wypełniania ust.

Lekarz przygotowuje odpowiednią mieszankę kwasu hialuronowego, a następnie wstrzykuje pacjentowi punktowo. Zabieg jest wykonywany z dużą precyzją, dzięki czemu nie ma mowy o tym, by usta po całej operacji były na przykład nierównomierne. Będą pełne blasku i namiętności.

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.