Umów się na wizytę

 

Telefon:

Medycyna estetyczna
85 744 58 87

Dermokosmetologia

Dzięki zabiegom dermokosmetycznym możemy skutecznie opóźnić proces starzenia się i zachować piękny, młody wygląd przez długie lata. W naszym ośrodku mamy wiele różnych zabiegów, dzięki którym wiemy jak przeciwdziałać i niwelować skutki niekorzystnego działania czynników zewnętrznych, które spotykamy każdego dnia na ulicy, w pracy, a nawet w domu. Metody nasze zgodnie z postępem czasu i rozwojem nauki stale są udoskonalane i wprowadzane nowe. Zawsze warto jest więc skonsultować się ze specjalistą w celu zapoznania się z aktualną ofertą.

Dermal Clinic z myślą o swoich pacjentach ma wypracowany i opracowany również szereg kompleksowych zabiegów SPA, które pozwolają zrelaksować się i odpowiednio odprężyć po codziennym wysiłku

Prowadzimy też doradztwo w zakresie wizażu i makijażu zarówno kosmetycznego jak i medycznego. Wystarczą dwa spotkania, by dobrać odpowiednie kosmetyki podkreślające atrakcyjny wygląd.

Dermal Clinic oferujemy szereg usług dermokosmetycznych:

> kriolift

> depilacja meszku

> zabiegi algowe

> różne rodzaje peelingów /enzymatyczne, drobno czy gruboziarniste/ zarówno na twarz ciało czy ręce

> RESURFACING pH formuła

>mikrodermabrazja diamentowa i/lub korundowa

> masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi

> endermologia i lipomassage

> endermolift

> lipoliza /rozpuszczanie tkanki tłuszczowej/

> mezoterapia biomimetyczna twarzy, ciała, głowy

> mezoteriapia z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego wszystkich części ciała: twarzy ciał, głowy

> mezoterapia bezigłowa TMT – system twarzy i ciała

> terapie depigmentacyjne przebarwień różnego pochodzenia

> SPECTRAPeel (PATENT USA!!!)
Spectra PeelTM  jest procedurą laserowego odmładzania skóry przy użyciu fali 1064 nm, z użyciem kremu węglowego. Spectra zapewnia fotobiostymulacje naskórka  przez delikatne podgrzanie

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.