Umów się na wizytę

 

Telefon:

Dermatologia i medycyna
85 744 51 15

Zabiegi laserowe

Możliwości, jakie dają lasery są naprawdę ogromne. Możemy nimi usuwać blizny, nadmierne owłosienie czy też powiększone pory. Dzięki zabiegom wykonanym w Dermal Clinic nasze ciało będzie jeszcze piękniejsze. Usługi, jakie Państwu proponujemy to:

Laser frakcyjny eCO2 / Mosaic

Laser frakcyjny to nr 1 na świecie wśród zabiegów poprawiających jakość, kondycję i wygląd skóry.

> wygładzanie zmarszczek, twarzy, szyi i dekoltu

> fotoodmładzanie

> usuwanie różnego rodzaju przebarwień i poprawa ogólnego kolorytu

> poprawa owalu twarzy

> usuwanie blizn, w tym na przykład potrądzikowych, poparzeniowych

> poprawa gęstości skóry – twarz, szyja, dekolt i ręce

> zamykanie rozszerzonych porów

Fotoodmładzanie

> Bezinwazyjne, laserowe wygładzanie zmarszczek (stymulacja kolagenu), usuwanie uszkodzeń skóry (przebarwień i popękanych naczynek), odmładzanie i kondycjonowanie skóry. Efekt trwały. Bezpośrednio po zabiegu powrót do normalnej aktywności.

Depilacja laserowa Lightsheer

> Trwałe i bezbolesne usuwanie zbędnego (nadmiernego) owłosienia: górna warga, broda, pachy, bikini, plecy, brzuch, nogi…

Laserowe usuwanie zmian naczyniowych

> Zamykanie (usuwanie) rozszerzonych naczyń krwionośnych na twarzy (teleangiektazje) i nogach (tzw. pajączków), naczyniaków płaskich, gwiaździstych jamistych i starczych, ziarniaków naczyniowych i świetlnych uszkodzeń skóry, drobnych żylaków i poszerzeń żylnych nóg.

Laserowe usuwanie zmian barwnikowych i tatuaży

> piegów, przebarwień posłonecznych, hormonalnych i tatuaży o różnych kolorach.

Laserowe usuwanie innych zmian

> włókniaków, brodawek, guzków, prosaków, odcisków, wrastających paznokci i żółtaków powiek, rozstępów, blizn, bliznowców i całych powierzchni skóry.

Terapie laserowe

> trądziku zwykłego i różowatego, łysienia (stymulacja wzrostu włosów), oparzeń, owrzodzeń podudzi.

Istnieje możliwość wykonania wszystkich zabiegów w znieczuleniu miejscowym i ogólnym.

LaseMD – nieinwazyjne odmładzanie skóry

Długość fali lasera w stacji LaseMD™ ma szereg unikalnych właściwości. Wyniki badań histologicznych po zabiegu pokazują, że więcej tkanki skoagulowanej niż śladów po jej odparowaniu.

Użycie lasera LaseMD™ to zalecana terapia dla pacjentów, którzy nie są zadowoleni z dotychczasowego programu pielęgnacji skóry kosmetykami, ale też nie są gotowi na tradycyjne zabiegi laserowego odmładzania skóry – zarówno z obawy przed bólem, jak i ze względu na konieczne, kilkudniowe „wyłączenie”. Dlatego też jest to doskonałe rozwiązanie dla pacjentów, którzy chcą rozjaśnić skórę i poprawić jej kondycję bez bolesnych zabiegów. Wyjątkowa metoda dla pacjentek z dobrą skórą, które chcą ten stan zachować na długo, bez najmniejszego ryzyka pogorszenia zabiegiem inwazyjnym.

Zabieg zaleca się też pacjentom gotowym na długofalowy program zatrzymania procesu starzenia skóry, a także pacjentom po innych, udanych zabiegach laserowych, których skóra wymaga ostatecznego „dopieszczenia”.

Metoda nie zalecana pacjentom oczekującym zmian dramatycznych i natychmiastowych przy bardzo zniszczonej skórze.

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.