Umów się na wizytę

 

Telefon:

Dermatologia i medycyna
85 744 51 15

Transplantacja włosów

Warto wiedzieć, że każdego dnia tracimy 80 włosów. Wiele osób łysienie otrzymało w genach. My rozwiązujemy takie problemy. Dermal Clinic dysponuje specjalistycznym sprzętem, który wspomaga lekarza przy transplantacji włosów. Dzięki czemu zabieg nie pochłania dużo czasu, jest łatwiejszy, a zarazem bezpieczniejszy. 

SAFER to opatentowana technologia bazująca na znanej już metodzie FUE, lecz rozwiązująca podstawowe problemy z nią związane: ryzyko uszkodzeń pobieranych mieszków włosowych i długi czas procedury.

Zabieg prowadzony jest z wykorzystaniem urządzenia opracowanego przez francuską firmę MEDICAMAT – niekwestionowanego światowego lidera w obszarze automatyzacji przeszczepu włosów.

Sprzęt nie zastępuje pracy operującego lekarza – czyni jednak jego pracę zdecydowanie łatwiejszą, mniej czasochłonną i po-zwala skoncentrować się w pełni na estetycznym aspekcie zabiegu.

KOMFORT I SKUTECZNOŚĆ

Urządzenie SAFER automatyzuje najistotniejsze funkcje zabiegu, pozwalając lekarzowi w pełni skoncentrować się na aspektach estetycznych operacji. Pacjent korzysta ze skróconego czasu procedury zabiegowej, gdy poddany jedynie lokalnemu znieczuleniu może w komfortowych warunkach na przykład słuchać muzyki.

Zabiegi w technologii SAFER nie wymagają hospitalizacji – prowadzone są w warunkach ambulatoryjnych. Pacjent już następnego dnia może powrócić do pracy, a po kolejnych 2-3 dniach do pełnej aktywności fizycznej (np. do uprawiania sportu). W zależności od rodzaju fryzury ślady po zabiegu znikną po kilku tygodniach. Zabieg w technologii SAFER nie pozostawia jakichkolwiek blizn.

SAFER to optymalna obecnie dostępna na świecie metoda przeszczepu włosów. Oferuje wszystkim pacjentom najlepsze rezultaty i najwyższy komfort zabiegu.

Z naszej strony mogą Państwo liczyć na:

> zagęszczenie włosów

> usunięcie zakol

> powstrzymanie łysienia

> przeszczep brwi

> zagęszczenie brwi

S.A.F.E.R. – optymalna metoda transplantacji włosów.

W naszym ośrodku rozwiązujemy wszelkie problemy całościowo. Niekiedy potrzebna jest różnorodna diagnostyka, by nie tylko likwidować skutki zmian, jakie zachodzą w człowieku, ale też przyczyny. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.